Пізнавальний захід з кібербезпеки
У рамках Місяця кібербезпеки керівниками навчальної групи ВТр-4 було проведено пізнавальний захід — перегляд навчально-виховних фільмів про кібербезпеку.
Метою заходу було формування у здобувачів освіти усвідомленого та безпечного користування інтернетом, ознайомлення з видами кіберзагроз і способами їх уникнення.
Учні дізналися, як захистити особисті дані, уникати фішингових атак і правильно реагувати на підозрілу онлайн-активність.
Після перегляду фільмів відбулося обговорення основних правил онлайн-безпеки та ситуацій, з якими здобувачі освіти можуть зіткнутися в реальному житті.
Захід сприяв розвитку критичного мислення та формуванню відповідального ставлення до використання інформаційних технологій.



